Päivitetty viimeksi: 15.10. klo.09:00

Yhteistyössä:

Labyrintti Int2000



Kalleimmat 95E10Kalleimmat 98Kalleimmat diesel


20 Kalleinta, 2 päivän sisällä päivitetytPVM95E1098EDi
 
Kittilä, Neste Oil (A), Lentokenttä Valtatie Lentokentän risteys14.10.2.3992.4992.659
Kittilä, Neste, Valtatie 114.10.2.3892.4992.649
Kittilä, ABC, S-Market Valtatie 6814.10.2.3682.4702.606
Kittilä, ABC, S-Market, Levi Leviraitti 1814.10.2.3642.4742.604
Alajärvi, Seo, Maxi Kauppakeskus Kurejoentie 214.10.2.3792.3992.599
Kittilä, Neste, Sirkka Levinraitti 2614.10.2.3592.4392.599
Kittilä, Seo, Valtatie 2614.10.2.3182.4182.598
Espoo, Neste, Mankki Lapinkyläntie 514.10.2.3992.4992.589
Hanko, ABC, Esplanaadi 9014.10.2.3192.4292.569
Valtimo, Abc, Kajaanintie 110 (E85 1.558)14.10.2.3472.4472.559
Kolari, Neste, Äkäslompolo Jounin Kauppa, Tunturitie 1614.10.2.3592.4692.559
Kaustinen, St1, Valtatie 1314.10.2.3582.4682.558
Oulu, Seo, Alppila Kaarnatie 3014.10.2.3582.4682.558
Riihimäki, Neste, Kirjauksentie 214.10.2.3492.4592.549
Rovaniemi, Seo, Sinettä Kittiläntie 206914.10.2.3492.4492.549
Nurmes, ABC, Välitie 2-414.10.2.3492.4392.549
Rovaniemi, Seo, Meltaus Kittiläntie 551214.10.2.3492.4692.549
Hanko, St1, Nycanderinkatu 9 (Re85 1.409)14.10.2.2992.4092.549
Vantaa, Neste Oil, Koivukylä Halmekuja 114.10.2.3342.4442.534
Iitti, ABC, Kausala Hallitie 114.10.2.3262.4362.531